Provoz hotelu a restaurace
přechází
na společnost
SONO Design hotel s.r.o.
a nový tým kuchařů
a recepčních.

Kontakt: info@hotelsono.cz

 

 po – čt  7:00 – 22:00
pátek   7:00 – 23:00
sobota  7:00 – 23:00
neděle 8:00 – 11:00

Snídaňové menu

ve všední dny:
7:00 – 10:00
o víkendu:
8:00 – 11:00

Polední menu

11:00 – 14:00

WIFI heslo : SonoRest

 

Přijímáme tyto typy
platebních karet:

Přijímáme tyto
typy stravenek:

MSodexho Pass
Chéque Déjeuner
Edenred
Ticket restaurant
Gastro pass

Restaurace

Sono Restaurant je zaměřen na moderní českou a světovou kuchyni a naleznete jej v novém Sono Centru v Brně na Veveří 113. Kromě restaurace je součástí této originální a netypické stavby čtyřhvězdičkový Sono Hotel a Sono Music Club. Sono Centrum sází na mezinárodní úroveň a kvalitu, kterou může návštěvník očekávat ve všech částech komplexu, včetně restaurace.

Nejen speciality podniku, ale i denní menu se připravují z nejkvalitnějších surovin a můžete očekávat vysoký standart gastronomický služeb v příjemně prosvětleném prostoru moderní restaurace. Zdejší kuchařský tým  preferuje moderní gastronomii s pečlivým výběrem kvalitních regionálních surovin v sezónní nabídce.

Autorem myšlenky povznést kulturní zážitek na mimořádnou událost je majitel Sono Centra JUDr. Jiří Štopl. „Celý projekt Sono Centrum je koncipován jako multižánrové středisko, kde člověk nalezne pohodlí a zábavu. Nabízíme všem věkovým kategoriím kvalitní kulturní program v příjemném prostředí a vynikající restauraci, která nepochybně umocní zážitek návštěvníků z celé návštěvy v Sono Centru.“ Sono Restaurant není otevřen jen pro návštěvníky koncertů. Dobře se zde najíte již od dopoledních hodin. Den můžete začít chutnou snídaní, poobědvat s kolegy, vyřídit si pracovní schůzky, nebo jen tak zajít s přáteli „na pivo“. Kromě stálého jídelníčku a každodenních obědových menu jsou zařazovány v průběhu roku speciality podle aktuální sezóny. Restaurace uspokojí i zákazníky se specifickou potřebou stravování, jako je např. bezlepková dieta a vegetariánství.

Neotřelý a moderní design Sono Centra vás zaujme na první pohled a potěší nadstandardním komfortem a vybavením. Restaurace se nachází v přízemí budovy a je laděná do hudební atmosféry. Dále nabízí bezbariérové nekuřácké prostředí vhodné pro posezení s celou rodinou, s možností parkování v přízemních garážích, pro cyklisty pak je před restaurací umístěn stojan na kola. Maximální počet míst, včetně zahrádky a salónku, je téměř 200. Případné propojení restaurace s hudebním klubem umožňuje uspořádání i těch největších společenských akcí všeho druhu s příjemným servisem a jedinečnou kuchyní.

Přijďte si k nám vychutnat nejdůležitější jídlo dne
Ráno si u nás můžete ve všední dny vybrat ze tří snídaňových menu.

Každý pátek na menu speciality světové kuchyně

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

387
V Sono Centru pamatujeme i na své tělesně postižené. Proto jsme nechali vybudovat pohodlný bezbariérový přístup do naší restaurace.