Steve Hackett z Genesis a další jména podzimního programu

V Sonu postupně finišujeme jednání o stěžejních jménech podzimních sezóny. Jednu z exkluzivních hvězd jsme ale zařadili ještě do červnového programu – 6.6. totiž v Brně vystoupí Steve Hackett – člen legendární kapely Genesis!
Mezi první jména podzimní sezóny patří například fenomenální kytarista Al Di Meola, Peter Lipa, Ivan Král nebo dráždivá show plná ženskosti, humoru fantasie – do Sona totiž dorazí Prague Burlesque Show!
%image_alt%

Djabe with Steve Hackett (Genesis) and Gulli Briem (Mezzoforte)

Maďarská fusion kapela Djabe předvede v úterý 6.6.2017 v Brně unikátní show – na pódiu je totiž doprovodí kytarista Steve Hackett (Genesis) a fenomenální bubeník Gulli Briem (Mezzoforte).
Goout.cz
%image_alt%

Purpendicular
(Deep Purple revival)

Purpendicular je nejpopulárnějším evropským revivalem Deep Purple. Ostatně není se co divit – v kapele vystupují hráči ze všech koutů evropského kontinentu. Do Sona se tato výborná kapela vrací 6. října.
%image_alt%

Ivan Kral & band

Zpravidla u nás vystupuje jednou do roka a jeho koncerty bývají velkým zážitkem.
Spolupracovník světových hvězd, jakými jsou Iggy Pop, Patti Smith, John Cale, Debbie Harry nebo David Bowie se Sonu představí ve čtvrtek 7.9.
Goout.cz
%image_alt%

Prague Burlesque: 10 years anniversary show

Unikátní show spojující ženskost, vtip a fantasii. Prague Burlesque patří mezi nejlepší burlesque soubory. V Brně oslaví 10 výročí existence. Zhlédněte unikátní vystoupení dráždící vaše smysly – poprvé v Brně!
Goout.cz
%image_alt%

Al Di Meola

Kombinace vášně, chytrosti a neuvěřitelné techniky – to jsou koncerty Al Di Meoly. Jeden z nejvlivnějších kytarových virtuózů se v Brně poprvé představí v pondělí 16.10. v Sono Centru. Těšte se na instrumentální jazz nabitý emocemi.
Goout.cz
%image_alt%

Peter Lipa

Pořádnou dávku jazzu, blues, písně z nového alba i z těch starších přiveze do Sona legenda blues, Peter Lipa.
Výjimečný slovenský hlas zazní v Sonu 26.10.2017.
Goout.cz
%image_alt%

Laco Deczi & Celula New York
host: Chris DePino

Laco Deczi se vrací do Sono Centra. Fenomenální jazzový trumpetista sebou tentokrát přiveze výborného harmonikáře Chrise DePino. Vystoupení Laca Decziho nejsou jen hudebním zážitkem, ale jeho prořízlá pusa a ostrý smysl pro humor slibují večer, při kterém se určitě nebudete nudit.
Goout.cz