Prague Burlesque Show – dráždivá show míří do Brna!

Pražský soubor patří k těm nejlepším v Evropě a 12. října promění brněnské Sono Centrum na kabaret. Zajistěte si místa na show plnou humoru a tajemné ženskosti, která provokuje nejen mužskou fantazii. Show, která skrývá i odhaluje, dráždí i baví, show, jaká v Brně ještě nebyla. Ostatně fotky a videa níže z ní leccos odhalují.
Vstupenky kupujte na goout.cz v několika kategoriích.
Gold VIP – nejlepší místa s občerstvením a malou lahví šampaňského
VIP – nejlepší místa s dobrým výhledem
BASIC – základní vstupné v řadách
Young & Wild – místa u baru a na stání na balkónech pro návštěvníky od 18 do 26 let

*pokud chcete dostávat informace o měsíčním programu a nejdůležitějších akcí v Sono Centru nezapomeňte se registrovat do newsletteru na sonocentrum.cz 

Prague Burlesque Royal reportáž
Co všechno uvidíte a co všechno zůstane na vaší fantazií?
Trailer Prague Burlesque show – poodhaluje, na co se můžete těšit!

 

Prague Burlesque Show oslaví své 10 leté výročí v Sono centru v Brně! Tomuto nezbednému souboru se v krátké době podařilo zařadit Prahu mezi burleskní metropole. Paříž má svůj Crazy Horse nebo Lido, stejně tak Londýn, Berlin nebo New York. Ovšem Praze dlouhou dobu chyběla kvalitní scéna, která by lákala diváky z celého světa.
Pražské Burlesce se to konečně daří. Do Brna přiveze výběr toho nejlepšího z jejich repertoáru – a obří sklenka nebude chybět!

Hlavní hvězdy večera budou Lady Mousellyca, Angelina Angelic, Miss Cool Cat a Sonny Vargas. Společně s nimi skvělé Ritzy Dancers a vyšinutý lokaj.

Nenechte si ujít vynikající Prague Burlesque Show!