Oslavte Vánoce se Sonem!

Už sháníte vánoční dárky a nechce se vám stát frontu v obchodech? Vstupenky do Sono Centra si můžete koupit z pohodlí gauče nebo kanceláře. Obdarujte své známé vstupenkami:

ZZ Top Revival Band CZ + Rammstein Members Club: https://goout.cz/…/zz-top-revival-band-cz+rammstein-me…/tti/
Stromboli: https://goout.cz/cs/listky/stromboli/oxh/
Adrian Belew: https://goout.cz/cs/listky/adrian-belew/txh/
Purpendicular + Saville Row: https://goout.cz/cs/listky/purpendicular+saville-row/sbj/
Glen Hansard & the band: https://goout.cz/cs/listky/glen-hansard-the-band/oti/
Mandrage + support: Electric Lady: https://goout.cz/…/list…/mandrage+support-electric-lady/kwh/
Neřež + host: Katka Koščová: https://goout.cz/cs/listky/nerez+host-katka-koscova/kfi/
Rudy Linka: https://goout.cz/cs/listky/rudy-linka/ubj/
Laura a Její Tygři: https://goout.cz/cs/listky/laura-a-jeji-tygri/pbj/
Vladimír Mišík & Etc. + Synkopy 61: https://goout.cz/…/listky/vladimir-misik-etc+synkopy-61/wpi/
Spirituál Kvintet + host: Dagmar Pecková: https://goout.cz/…/spiritual-kvintet+host-dagmar-pecko…/ccj/
Collegium Musicum: https://goout.cz/cs/listky/collegium-musicum/ypi/