Iné Kafe míří do Sona s novým singlem

Kapela INEKAFE startuje prosincové Vianocéé Tour. Turné se tentokrát uskuteční v třech slovenských a dvou českých klubech. Návštěvníci se můžou těšit na průřez 22 leté tvorby INEKAFE, kterou kapela sesumírovala na čerstvé výběrové desce 22 Svetelných rokov (Best Of).

předprodej: goout.cz

“Na publikum do klubov sa moc tešíme a chceme si s ním užiť tieto zimné koncerty. Bude to tentokrát pre nás zaujímavé, lebo sme sa rozhodli odohrať veci, ktoré sme dlho nehrali naživo a samozrejme tiež aktuálnu novinku Sínus dopadu. Hlasivky snáď budú fungovať až do konca obidvom stranám,” představuje turné zpěvák Vratko Rohoň. Výběrovka 22 svetelných rokov (Best Of) vyšla v listopadu 2017 na vydavatelství Forza music. Obsahuje singly Nevhodný typ, Ružová záhrada, Kašovité jedlá, Vianoce, Ráno, či Právo na šťastie. “Best-ofku” bude možné koupit ve stánku s CD, tričky a dalšími INEKAFE předměty na každém z koncertů.

Na Vianocéé Tour dává INEKAFE možnost jedné začínající, či méně známé kapele představit se v pozici předskokana. Výjimkou nebude ani tento rok. Přes facebookovou stránku INEKAFE mohli fanoušci měsíc hlasovat za svého favorita z mnohých tipů. Dnes je už víme, že každý z koncertů Vianocéé Tour 2017 otevře punkrocková kapela z Nového Mesta nad Váhom s názvem MF.

 INEKAFE Vianocéé Tour 2017

support: MF

 

08.12. Prešov / ENCORE the club

09.12. Nitra / Nová pekáreň

14.12. Praha / Palác Akropolis

15.12. Brno / SONO club

16.12. Bratislava / Majestic Music Club