Thom Artway; support: Vojtěch Svatoš


Datum

25. 10. 2017

start: 20:00

web interpreta: thomartway.com

Předprodej:

stání: 290czk
sezení: 350czk
VIP s občerstvením: 1350czk

Předprodeje:

goout.cz
recepce hotelu Sono Centrum, 24 hod denně

Cena od:

290 czk

Pozor! K dispozici balíčky zahrnující ubytování v hotelu, večeři a vstupenky na koncert.

Cena:

3390 czk

Koupit vstupenky

 

Místo

Veveří 113, Brno

Pořadatel:

Sono Centrum
Koupit balíček

Thom Artway , vlastním jménem Tomáš Maček je mladý pop folkový zpěvák, který se v roce 2015 se stal výhercem kategorie Objev roku v anketě Žebřík a to především díky svému hitu I HAVE NO INSPIRATION. Thom na podzim roku 2016 vydal své debutové album HEDGEHOG za které získal ocenění Ceny Anděl 2016 a to hned ve dvou kategoriích Zpěvák roku a Objev roku. Dokázal tak, že není pouze autorem jednoho hitu, ale interpretem mezinárodní úrovně. O tom přesvědčil i Glena Hansarda který si ho vybral jako support pro své dva jarní koncerty.
Youtube: youtube.com
THOM ARTWAY PROMĚNIL OBĚ NOMINACE NA CENY ANDĚL: JE ZPĚVÁK A OBJEV ROKU!
Písničkář Thom Artway proměnil obě nominace na Ceny Anděl 2016, když vyhrál v kategoriích Zpěvák roku a Objev roku. Akademie populární hudby tak ocenila jeho debutové album Hedgehog, které Thomovi již koncem minulého roku vyneslo nominaci na Objev roku v anketě popularity Český slavík 2016.
Thom Artway se stal jedním z nejvýraznějších reprezentantů nastupující vlny mladých hudebníků, kteří reagují na celosvětový zájem o upřímnou a autentickou tvorbu moderních písničkářů. Podobně jako Ed Sheeran, James Bay nebo Hozier cestuje mezi folkem, rockem a popem, působí přirozeně a skromně. Zkušenosti získává buskingem, pouličním hraním, kde je kontakt s publikem bezprostřední a intenzivnější.
Ve známost vešel díky svým hitům I Have No Inspiration a Blind Man. Na albu v duetu Time To Think It Over hostuje držitelka Oscara Markéta Irglová. Jako dalšího hosta si přizval písničkářku Maellu. Album je s jednou výjimkou plně autorské, s některými skladbami Artwayovi vypomohli členové jeho doprovodné kapely Ondřeje Jurásek, František Valena a Martin Hrabal.
Album poslouchejte / stahujte: https://WMCZ.lnk.to/hedgehogt
Rozhovor Thoma Artwaye k albu Hedgehog: https://youtu.be/x8bk8fjIbHs
I Have No Inspiration https://youtu.be/LLklH8cwUi4
Foto: Andy Owl a archiv Thoma Artwaye
Další info: http://www.thomartway.com/ a https://www.facebook.com/thomartway