Spirituál kvintet a host: Dagmar Pecková


Datum

02. 04. 2016

otevření sálu: 19:30

start: 20:00

web interpreta: spiritualkvintet.cz

Předprodej:

I. kategorie: 790czk
sezení hala
sezení 1. galerie

II. kategorie: 590czk
sezení hala
sezení 2. galerie

III. kategorie: 450czk
1. galerie 2. řada
2.galerie 2. řada

VIP s občerstvením: 1800czk

Předprodeje:

goout.cz
recepce hotelu Sono Centrum 24hod denně

Cena od:

450 czk

Koupit vstupenky

 

Místo

Veveří 113, Brno, Sono Music Club, Veveří 113, Brno

Pořadatel:

Sono Centrum


Spirituál kvintet je jedna z prvních českých folkových skupin, která byla založena už v roce 1960. Stála na pódiích spolu s Pete Seegerem, prezidenty Václavem Havlem a G. H. W. Bushem, hrála pro prezidenta Billa Clintona a první dámy mnoha států. Hraje již 50 let pro posluchače všech věkových kategorií doma i v zahraničí.

Dagmar Pecková je renomovaná operní a koncertní pěvkyně. Již během studií byla sólistkou operety v Plzni a v Hudebním divadle v Karlíně. Po dvou letech v operním studiu v Dráždanech byla v roce 1987 angažována jako sólistka drážďanské Semperovy opery. O rok později odchází a stává se sólistkou Státní opery v Berlíně. Od počátku své pěvecké kariéry úzce spolupracuje s prof. Antonií Denygrovou, dlouholetou sólistkou ND a Státní opery. Dnes je Dagmar Pecková hostem předních evropských operních scén – Stuttgart, Berlín, Drážďany, Basilej, Paříž, Hamburk, Londýn nebo Lausanne.

Ve své koncertní činnosti se Dagmar Pecková reprezentuje bohatým repertoárem od klasiky až po díla předních současných skladatelů. Je častým hostem České filharmonie, se kterou se zúčastnila turné po Japonsku, Jižní Koreji a Hongkongu pod vedením Jiřího Bělohlávka a turné po Anglii pod vedením Libora Peška.

Top události

Zobrazit celý program