Lenka Filipová a hosté 2018


Datum

28. 01. 2018

start: 19:30

Předprodej:

Cena od:

390 czk

Koupit vstupenky

 

Místo

Veveří 113, Brno

Pořadatel:

Brnokoncert


Zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová se po roce vrací do Sono Centra. Koncert se uskuteční 28.1.2018  a stejně jako na posledním koncertu ji na podiu bude doprovázet smyčcový soubor.

 

Lenka Filipová studovala na pražské konzervatoři a po té na Mezinárodní hudební akademii v Paříži obor klasická kytara. Dosud vydala 10 řadových alb, 4 klasická kytarová, 3 výběrová alba Best of a akustické DVD/CD LIVE. Většina z nich byla oceněna jako zlatá nebo platinová. Působí také jako autorka hudby a řada jejích skladeb se stala velkými a trvalými hity.

Koncertovala ve všech zemích Evropy, Japonsku, USA a Kanadě, získala Grand Prix na kytarovém festivalu v Nizozemských Antilách, v roce 1997 českou Cenu Grammy a podnikla dvě koncertní turné s Francisem Cabrelem. Hovoří plynně rusky, francouzsky a anglicky. Lenka Filipová byla v roce 2008 hudebním hostem koncertu Céline Dion. V současné době se věnuje hlavně koncertování s projektem Concertino a připravuje další projekty.

 

Lenka Filipová je na české a slovenské kulturní scéně značkou hudební kvality. Její koncerty jsou plné emocí, virtuózních muzikantských výkonů a komunikace s publikem. Právem patří mezi velmi žádané interprety současnosti.

 

Poslední volné vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz)

Výměna vstupenek z původního termínu 2017 – info zde http://www.brnokoncert.cz/novy-termin-koncertu-lenky-filipove-v-brne/