Koncert Ilony Csákové za doprovodu orchestru Petra Soviče & Golden Big Bang Prague


Datum

22. 11. 2016

start: 19:00

Předprodeje:

goout.cz
r
ecepce hotelu Sono Centrum, 24 hodin denně

Cena od:

690 czk

Koupit vstupenky

 

Místo

Veveří 113, Brno

Pořadatel:

pronájem


Jedinečný jazzovo – swingově laděný předvánoční koncert ILONY CSÁKOVÉ za doprovodu ORCHESTRU PETRA SOVIČE & GOLDEN BIG BAND PRAGUE společně s hostem večera VÁCLAVEM NOIDEM BÁRTOU ► v brněnském SONO CENTRU 22. 11. 2016 od 19 hodin

 

 

Hostem večera bude český rockový zpěvák, hudební skladatel, textař, herec a dabér VÁCLAV NOID BÁRTA

Od čtyř let se zajímal o hudbu. Učil se hrát na klavír, flétnu a klarinet. Později, jako samouk, na kytaru, basu a bicí. Na poli populární a rockové hudby v průběhu let spolupracoval jako skladatel, aranžér a zpěvák s předními hudebníky ČR.
V posledních letech vytvořil řadu muzikálových rolí: Vortinger (EXCALIBUR), Ďábel (ELIXÍR ŽIVOTA), Baron (DÁMA S KAMÉLIEMI), James Wayne (OBRAZ DORIANA GRAYE) – též na CD a DVD, Josef Němec (NĚMCOVÁ!), Robin z Loxley (ROBIN HOOD), Hamlet (HAMLET). Na scéně Hudebního divadla Karlín zazářil již v roli Garcii v CARMEN, v rolích Jidáše Iškariotského a Piláta Pontského a Ježíše (od podzimu 2015) v JESUS CHRIST SUPERSTAR, jako Radames v muzikálu AIDA a Daniel v muzikálu LUCIE, VĚTŠÍ NEŽ MALÉ MNOŽSTVÍ LÁSKY. Aktuálně jej lze vidět také v roli sluhy Lurche v muzikálu THE ADDAMS FAMILY a v comebacku muzikálu CARMEN
Je autorem hudby k muzikálu NĚMCOVÁ a k filmu KAJÍNEK, v němž ztvárnil také roli spoluvězně hlavního hrdiny. Složil a nazpíval ústřední píseň k seriálu OBCHOĎÁK pro TV PRIMA, kde účinkoval i v seriálu „Svatby v Benátkách”.
Vydal dvě sólová CD. První – “Václav NOID Bárta”, kde mimo převzatých hitů, jsou i jeho autorské skladby a na kterém spolupracoval s Českým národním symfonickým orchestrem a přední houslistkou Gabrielou Demeterovou. V dubnu 2014 se uskutečnily dva samostatné koncerty v Hudebním divadle Karlín, kde nejen tyto písně zazněly a jejichž sestřih byl odvysílán Českou televizí na ČT ART. Na podzim 2015, po vydání druhého sólového CD “Jedinej krok”, se opět v Hudebním divadle Karlín uskutečnily dva exkluzivní koncerty s Martou Jandovou jako hostem. Tyto koncerty jsou předobrazem právě prodávaného turné v dubnu 2016, během něhož proběhnou koncerty v Českých Budějovicích, Plzni, Ostravě a Brně.

 

 

ILONU CSÁKOVOU bude v průběhu večera doprovázet PETR SOVIČ & GOLDEN BIG BAND PRAGUE

Golden Big Band Prague se pod vedením nejmladšího zpívajícího kapelníka v České republice Petra Soviče hrdě hlásí k odkazu legendárních českých i světových big bandů, neboť právě velké orchestry jsou symbolem úspěšné swingové éry. Jakmile někde zaslechnete Golden Big Band Prague, vybaví se vám velký orchestr s plným zvukem, špičkovými hudebníky, zajímavým a moderním aranžmá, ze kterého srší neutuchající energie plynoucí z lásky k tomuto muzikantskému řemeslu. Předním českým big bandům vždy ve světě patřilo velké uznání a Golden Big Band Prague vznikl s cílem navázat na tuto tradici, a to v podobě moderní interpretace a to nejen swingové muziky.