Hana Zagorová – přesunuto na 19.2.2017


Datum

19. 02. 2017

start: 19:30

Předprodej:

1.kategorie EXCLUSIVE 1 290,00 Kč
2.kategorie 990,00 Kč
3.kategorie 950,00 Kč
4.kategorie 930,00 Kč
5.kategorie 890,00 Kč
6.kategorie 790,00 Kč
Stání 1.galerie 690,00 Kč
Stání 2.galerie 690,00 Kč

Předprodeje:

Cena od:

690 czk

Koupit vstupenky

 

Místo

Veveří 113, Brno

Pořadatel:

Brnokoncert


Agentura Brnokoncert s politováním oznamuje, že koncert Hany Zagorové, Petra Rezka a Boombandu Jiřího Dvořáka, který byl původně plánovaný na neděli 18.12.2016 do Sonocentra, se
z důvodu onemocnění zpěvačky přesouvá. Nový termín koncertu je neděle 19.2.2017 v brněnském Sonocentru od 19.30 hod.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, není tedy nutné je vyměňovat.
V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na telefonní číslo 541 240 623 (kancelář pořadatele).
Info též na www.brnokoncert.cz a http://zagorovahana.cz/

 

Jedna z největších hvězd české populární hudby, držitelka Diamantové desky Supraphonu za 10,120.000 prodaných zvukových nosičů a devítinásobná zlatá slavice Hana Zagorová na podzim oslaví významné životní jubileum. V únoru se poprvé představila v supermoderním Sonocentru, v sále se špičkovým zvukem a akustikou, nyní se do tohoto prostoru vrací představí na speciálním vánočním koncertu v neděli 18. prosince 2016. Na koncert přijede tradičně se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem, s nímž natočila řadu duetů jako např. Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník či Vánoční tajemství. Doprovázet je bude skupina Boom! Band Jiřího Dvořáka.
Hana Zagorová byla 16. dubna 2015 v rámci hudebních cen Anděl uvedena do síně slávy. Své první kroky směrem k profesionální hudební dráze uskutečnila Hana Zagorová v roce 1963, kdy se účastnila soutěže Hledáme nové talenty a v rozhlasovém studiu v Ostravě pořídila první nahrávky. „V Ostravě se mě ujali dva lidé – dramaturg z rozhlasu František Trnka a hudební režisér Zdeněk Havlíček. Kdybych je nepotkala, myslím, že bych nikdy nebyla tam, kde jsem dnes. Anebo ne tak rychle,“ komentuje své úplné začátky Hana Zagorová.
U příležitosti významného ocenění, jakého se jí nyní od Akademie populární hudby dostalo, vzpomíná na osobnosti, které při ní stály a pomohly jí hledat pravou hudební tvář, která posluchače zaujala do té míry, že jí zůstali tolik let věrní. „Byli to kapelníci Gustav Brom, Josef Vobruba, Václav Zahradník a především Karel Vágner, který je spojený s úspěšnou érou lemovanou devíti zlatými slavíky,“ zdůrazňuje Zagorová a dodává: „V mé galerii inspirativních osobností, které mě v určitou chvíli posunuly vpřed, jsou také: Pavel Žák, Michal Horáček, Jiří Suchý a Semafor. V současné době především Jiří Dvořák s kapelou Boom Band a v neposlední řadě také producent mého aktuálního alba Vyznání Luboš Kříž. Především to celé beru jako úspěch samotných písniček, které dokázaly zaujmout, jít s mými fanoušky životem a přinášet jim radost.“
V roce 2014 vydala novinkové album Vyznání. Do autorského týmu přizvala vedle osvědčených autorů i Juru Hradila z Tata Bojs, Márdiho z Vypsané FiXy nebo Radka Bangu z GIPSY.CZ. Album se několik měsíců drželo na předních příčkách žebříčku nejprodávanějších CD a na konci roku ve vyprodané Lucerně převzala Hana Zagorová Zlatou desku Supraphonu.
Hana Zagorová se také několikrát objevila ve filmu a účinkuje v muzikálech Jack Rozparovač a Mona Lisa. Divadlo Kalich v Praze se stalo domovskou scénou zpěvačky.
Nenechte si ujít vánoční koncert oblíbené zpěvačky v Sonocentru!

Top události

Zobrazit celý program