Electro Swing Silvestr


Datum

31. 12. 2017

start: 21:00

Předprodej:

cena: 250czk

vip: 490czk

Předprodeje:

Cena od:

190 czk

Koupit vstupenky

 

Místo

Veveří 113, Brno

Pořadatel:

Electro Swing Bohemia


Užijte si poslední den roku v electro-swingovém stylu! Na jednu noc vdechneme Sono Centru atmosféru elegantních tančíren a kabaretů. Živý band, skvělí DJs z Electro Swing Bohemia, lechtivé burlesque, unikátní boylesque a mnoho dalšího. Zkrátka nestylovější Silvestr ve městě!

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

O to, aby byl pro vás letošní Silvestr skutečným zážitkem, se postará slovenský electro-swingový band White Melon a vaši oblíbení DJs z Electro Swing BohemiaDJ Papa DjangoSwing Thing ~ DJMax W. a DJ Swing Garden.

Vaše smysly poškádlí hravé burlesque duo The DOLLS. A vůbec poprvé přivezeme na naši akci i něco speciálního pro dámy, unikátní boylesque show sochaného polského tanečníka jménem Gąsiu.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

White Melon (SK, live)
Slovenská kapela založená v roce 2015 je směsí swingu, jazzu a hudebních improvizací v podání šesti mladých muzikantů. Jejich nezaměnitelné vokály a nevšední aranžmá jsou tím pravým a šťavnatým ovocem, při jehož servírování nezůstane nikdo nehybně stát.

DJ Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Věčně usměvavý DJ a vášnivý sběratel elegatních motýlků. Při vystoupení klade důraz na poctivý výběr tracků a energickou performance. Nebuďte překvapení, když předvede svůj pověstný „table dance“ nebo si odskočí zatancovat do publika. Kromě mnoha evropských klubů si vyzkoušel i pódia v dalekém Japonsku a Mexiku. Navíc už několikrát vystoupil na jednom pódiu s takovými esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis. O Silvestru jeho set doplní klarinetista Vladimir Shishkov.

Swing Thing ~ DJ (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

Max W. (CZ, Electro Swing Bohemia)
Osobitý DJ a jeden z mála českých electro-swinových producentů. Vyznavač údernější linie electro-swingu, jehož sety kombinují swingové melodie se špetkou dubstepu a drum’n’bassu. Jeho poznávacím znamením je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost rozhýbat i zatvrzelé nepřátele tance. Snad i proto už vystoupil na jednom pódiu s Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker.

DJ Swing Garden (CZ, Electro Swing Bohemia)
Statný dlouhán s jemnou duší a šlemi na správném místě. Jeho DJské sety vás chytnou a nepustí. Servíruje svérázné a hravé mixy tradičního jazzu, swingu a rock’n’rollu s přechodem k modernímu electro-swingu, funky a latino. Když zahraje Swing Garden, nohy se vám samy rozeběhnou po parketu!

Boylesque show by Gąsiu
Burlesque už není jen výsadou krásných ladies. Novým trendem je boylesque dance, kde svá sochaná těla a taneční umění předvádí gentlemani. A tak jsme se i my rozhodli přivézt na Silvestr boylesque umělce, a to jednoho z nejlepších. Polský tanečník, performer a choreografGąsiu absolvoval na Vysoké divadelní škole v Krakově a svou show uchvátil nejen na burlesque festivalech v Praze, Berlíně či Stockholmu.

Burlesque show by The DOLLS

Scénografie by VISUALOVE

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

For English speaking electro-swing lovers:
Live out the last day or the year in electro-swing style! Come and see outstanding musicians of the genre at one place – Slovak band White Melonand DJs from Electro Swing BohemiaDJ Papa DjangoSwing Thing ~ DJ,Max W. DJ Swing Garden. Moreover: burlesque & boylesque show.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

VSTUP na akci bude POVOLEN pouze osobám starším 15 let!

Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event!

Top události

Zobrazit celý program