Electro Swing Fever


Datum

16. 03. 2018

start: 21:00

Místo

Veveří 113, Brno

Pořadatel:

Electro Swing Bohemia


Teď je ten správný čas protančit boty, co jste dostali pod stromeček. Aneb Electro Swing Fever se v březnu vrací do Brna! Přijďte se nechat unést atmosférou zlaté éry swingu a roztočit to na parketu.

Hvězdami večera budou rakouští DJs TROY SAVOY a Mr.Harvey Miller. Samozřejmě nebudou chybět ani vámi oblíbení DJs z Electro Swing BohemiaDJ Papa DjangoSwing Thing ~ DJPaolo di Maki a Max W.

English speaking electro-swing lovers, please scroll down.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

TROY SAVOY (AT)
Tento rakouský DJ začínal na scéně už v 90. letech ponořený do hip-hopu, jazzu a blues. Dnes je známý jako zakladatel a kreativní mozek Cirque de la nuit, electro-swingové party série, která byla oceněna cenou Electro Swing Award 2012. Za svou kariéru si zahrál na jednom pódiu s Alice Francis, Swingrowers, Dunkelbunt či Bart & Baker. Těšte se na jeho energický set plný překvapivých momentů!

Mr.Harvey Miller (AT, Cirque de la Nuit)
I tímto DJem Rakousko potvrzuje svou pověst jedné z electro-swingových velmocí. Rezident jednoho z nejvyhlášenějších klubů svého žánru Cirque de la Nuit je opravdový elegán. Pečlivě střižená bradka a knír z něj dělají neodolatelného štramáka. Stejně neodolatelné jsou i jeho sety, které sám definuje jako selekci největších šlágrů 20. a 30. let mixovaných převážně s tech-housem, hip hopem a dalšími styly elektroniky.

DJ Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Věčně usměvavý DJ a vášnivý sběratel barevných ponožek. Při vystoupení klade důraz na poctivý výběr tracků a energickou performance. Nebuďte překvapení, když předvede svůj pověstný „table dance“ nebo si odskočí zatancovat do publika. Kromě mnoha evropských klubů si vyzkoušel i pódia v daleké Austrálii, Japonsku a Mexiku. Navíc už několikrát vystoupil na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Movits a Postmodern Jukebox.

Swing Thing ~ DJ (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

Paolo di Maki (CZ, Electro Swing Bohemia)
Ležérní švihák, jehož domovem jsou slavné Karlovy Vary. Jeho hudba je léčivá jako minerální prameny a návyková jako chuť lázeňských oplatek. Zaručeně vás dostane svým jedinečným citem pro beaty, melodii a rytmus. Paolovy electro-swingové sety s houseovým podtextem jsou jako stvořené pro dlouhou taneční noc. Nezapomeňte si utáhnout tkaničky u bot.

Max W. (CZ, Electro Swing Bohemia)
Osobitý DJ a jeden z mála českých electro-swingových producentů. Vyznavač údernější linie electro-swingu, jehož sety kombinují swingové melodie se špetkou dubstepu a drum’n’bassu. Jeho poznávacím znamením je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost rozhýbat i zatvrzelé nepřátele tance. Snad i proto už vystoupil na jednom pódiu s Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

Stylový fotokoutek by Fotokoutek Bobinie

Autorská projekce a scénografie by VISUALOVE

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

For English speaking electro-swing lovers:
Electro Swing Fever is known as the main electro-swing party project in the Czech Republic. Come and see outstanding DJs of the genre at unique venue of SONO Music Club – Austrian DJs TROY SAVOY and Mr.Harvey Miller and Czech and Slovak DJs from Electro Swing Bohemia (DJ Papa DjangoSwing Thing ~ DJPaolo di MakiMax W.). Moreover: photoshoot corner.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let!
Persons under 15 years of age are NOT ALLOWED to this event!