Ben Cristovao: SONO, BRNO – II.


Datum

10. 12. 2017

Předprodej:

stání: 450czk

Předprodeje:

ticketstream.cz   

Recepce hotelu Sono Centrum, 24 hod denně

Cena od:

450 czk

Koupit vstupenky

 

Místo

Veveří 113, Brno

Pořadatel:

Chmapionship Sound & Ben Cristovao


Ben Cristovao vydal letos v červnu své nové EP o pěti písních. Tyto skladby představí i v Brně. Po vyprodaném termínu 2.11. v Sono zde přidává druhý koncert – 10. prosince, opět v Sono centru.

V roce 2017 už není hudba vydaná na CD příliš lákavou volbou. Ben Cristovao navíc rozhodně není tradičním hudebním interpretem, který by chtěl jen fungovat v zavedených kolejích. Proto i rozšířená edice alba vyjde, stejně jako EP vydané na triku, netradiční formou – prostřednictvím VR brýlí s aplikací. Datum vydání je stanoveno na říjen.

Ben Cristovao se za letošní rok může pochlubit několika úspěchy, zmiňme například skladbu ASIO (skladba má aktuálně 10 milionů views na YouTube), která se stala Nejstreamovanější skladbou roku 2016. Časopis Forbes jej již podruhé zařadil do sedmičky nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Je stále aktivním ambasadorem projektu Seznam se bezpečně, ve kterém se intenzivně věnuje také problematice netolismu, čili chorobné závislosti na komunikačních technologiích – na toto téma volně navazuje také jeho song Program.