O nás

Multifunkční kulturní prostor Sono Centra slučuje provoz jednoho z nejmodernějších evropských hudebních klubů s provozem hotelu a restaurace mezinárodní úrovně. Celkově neotřelý design nové budovy umocňuje nadstandardní komfort interiéru a špičkově vybavený technický park. Hudební sál disponuje perfektní akustikou, která značně přispívá k výjimečné atmosféře všech kulturních akcí pořádaných v Sono Centru.

Ozvučení klubu, který sází na zajímavou multižánrovou dramaturgii, zajišťuje studio Sono, jedno z nejlepších nahrávacích studií v ČR. Spojení se studiem Sono dává tušit skvěle architektonicky řešený prostor s jedinečnou možností živého nahrávání. Důležitou součástí technického vybavení je PA systém značky L-Acoustics, 48 kanálový zvukový mixážní pult NEVE, nebo klavír značky Steinway.

Koncertní sál má tři podlaží se dvěma velkými balkóny a čtyřmi bary, velkorysé pódium i pro ty největší skupiny a orchestry, taneční parket, funkční vzduchotechniku a více než dostatečně prostorné a patřičně vybavené zázemí pro účinkující. Při tom všem si však zachovává velikost klubu, takže exkluzivní blízkost vystupujících je zaručena.
Prostor klubu je variabilní a využitelný pro všechny druhy kulturních aktivit, jako jsou koncerty, taneční párty, festivaly, televizní přenosy, divadelní a filmová představení, veřejné audio i video nahrávky, konference, školení – zkrátka společenské akce všeho druhu. K dispozici je totiž několik možností uspořádání hlediště:  klasické „kukátkové“ s židlemi v řadách, sezení u stolků v různých variantách, kombinované sezení se stáním u barových stolků a samozřejmě stání pro akce s nejvyšší možnou kapacitou.

Vzhledem k tomu, že součástí celého objektu je restaurace i hotel, může případný promotér či hostující produkce využít komplexních služeb pod jednou střechou i s parkováním.

Společenský prostor Sono je ojedinělým počinem pro živou kulturu v  ČR, ale v rámci celého regionu střední Evropy.